יום רביעי, 8 ביוני 2016

ביוטיבוקס יוני || BeautyBox June 2016

היי חברות!
הנה לכן סקירת ביוטיבוקס לחודש יוני 2016, שנתחיל?

אז הקופסה נפתחת כמו תמיד עם גיליון של 'את' לחודש יוני. גיליון מעניין במיוחד לאור העובדה שהוא מכיל כתבה גדולה על אשלי וקסמן בקשי שכולכן אוהבות, אני חייבת להגיד שהכתבה ממש מעניינת ונהניתי לקרוא :)

אז נתחיל במוצרים:

סבון - שמן רחצה
אין לי מושג למה הסבון הזה נקרא 'שמן' כשמדובר לגמרי בסבון. אין כאן משהו שדומה לשמן או מרגיש כמו שמן וזה באמת ובתמים פשוט.. סבון.
כן שמחתי לקבל אותו כי אני מאוד אוהבת סבונים למקלחת ובעיקר מתה על ריח הווניל פצ'ולי הנהדר הזה.
כמות חומר של 30 מ"ל, לא נראה לי שזה הגודל המלא אך על הקופסה צוין שזה הגודל המלא של המוצר.קרם גוף וקרם ידיים של חברת סוורון
האמת, הופתעתי, והפעם לטובה ולרעה גם יחד.
מצד אחד לשני הקרמים ריח נהדר. קרם הגוף בריח פריחת הדובדבן וקרם הידיים בריח וניל מתקתק.
שני הקרמים הגיעו בגודל מלא ואני מודה שהתאכזבתי קצת לפתוח את הקופסה ולגלות את זה. אני לא זוכרת כבר כמה קרמים לגוף קיבלנו בקופסה בשנה האחרונה. מה עם קצת חידוש? כמה גוף יש ללקוחות שהן יכולות להספיק לסיים את כל הקרמים האלו פעם אחר פעם?
מצד שני הריח מעולה, קרם הגוף נספג במהירות וממש אהבתי את איכותו משימוש חד פעמי, קרם הידיים נראה כמו קרם ידיים סטנדרטי, משאיר את הידיים שמנוניות ולא מאוד נעים.
אני באמת אומרת - די עם הקרמים! הקופסה יכולה להיות הדבר הכי טוב בעולם אבל נמאס כבר למצוא קרמים לגוף.סמאשבוקס - דוגמית פריימר

הנה מוצר שממש שמחתי לקבל בקופסה, הפריימר בגודל מוקטן (7.1 מ"ל) הוא בהחלט מוצר נהדר. נראה לי שאת שלי אשמור לנסיעות. הפריימר הזה הוא אחד הפריימרים הכי טובים שיש בשוק ואני חושבת שכל בחורה שרצתה אי פעם לנסותו אך לא ניסתה בגלל המחיר, תהנה לראות את הפריימר בגודל כזה בקופסה. הנה דרך לנסות מוצר באמת ולא סתם לקבל דוגמית שתספיק אך ורק לפעם אחת.
בחירה נהדרת.

דולצ'ה וגבאנה - דוגמית הבושם 'דולצ'ה'

גם הפעם ביוטיבוקס טעו בתיאור המוצר, מכיוון שזו לא מיניאטורה שהגיעה אליי (וכמה הייתי שמחה אם כן!!), אלא דוגמית רגילה ופשוטה. בושם רגיל, לא התלהבתי יותר מידי, התרגלתי כבר לדוגמיות הבושם המגיעות כל חודש מחדש.


סט מברשות 


סט מברשות של... אין לי מושג של מי זה.
הסט הזה מזכיר לי לצערי סט שקיבלתי לבת המצווה שלי, כן, יש לו עיצוב מתוק והמברשות בגודל חמוד שאני אוכל לקחת איתי לטיולים.
אבל האיכות - אבוי, אני חושבת שמברשת הסומק היא הדבר היחיד הטוב פה כי היא פשוט נעימה ורכה מאוד. מברשת השפתיים נראית אחלה גם היא, אבל כל השאר... מי משתמש בספוג הזה?
כן שמחתי לקבל את המסרק, אבל הוא התפרק לי ברגע שנגעתי בו... לא להיט, בקיצור.


אמיקה - ספריי לשיער "המכשף"
את המוצר הזה שמחתי לקבל אבל התאכזבתי ממנו קצת.
מדובר במוצר נפלא של אמיקה וכמות מכובדת מאוד יחסית לגודל נסיעות.
אבל גם כשמדובר בגודל נסיעות אני בטוחה שאמיקה יכולים למצוא את הדרך לגרום למוצר להיות אטום וכזה שלא יתפוצץ לי בכל מקום.
המוצר הזה שומני מאוד ומתיזים ממנו על השיער לפני שמייבשים אותו, הוא אמור להגן על השיער וגם לגרום לפעולת הייבוש להיות קצרה יותר. בפועל רק התעסקתי בלנקות את כל השמן שנזל ממנו ופשוט התאכזבתי לגמרי מהאריזה.
כן, בזה ביוטיבוקס ממש לא אשמים, והם אפילו אטמו את המוצר כדי שהוא לא יתפזר בכל הקופסה, אבל מה.. עד שיש מוצר טוב הוא בא בכזאת אריזה?


שורה תחתונה, הקופסה במבט ראשון הלהיבה אותי ממש. אבל בפועל קיבלתי פה 3 מוצרים בגודל מלא (קרם גוף, קרם ידיים וסט מברשות) שכולם אכזבו אותי. המוצרים המוקטנים עשו לי את זה הרבה יותר, אבל גם כאן התאכזבתי לקבל מוצר מלכלך ועוד אחד שהוא בכלל לא מיניאטורה.
אני כן חושבת שביוטיבוקס בדרך הנכונה ואני אישית כן הייתי שמחה לקבל קופסה כזאת תמורת מחיר כזה, באמת שזה הוגן. אשמח אם ביוטיבוקס ידייקו להבא בפירוט ותיאור המוצרים, שכן התוכן לא תואם לתיאור, אבל באופן כללי ממש שמחתי לקבל את הפריימר ואת סבון הגוף, ובעיקר את הספריי לשיער (אם הוא רק היה אטום!)

אם אתן חדשות ואתן לא מכירות את ביוטיבוקס, אני מזמינה אתכן לקרוא את הפוסט הראשון שלי בנושא.
אם אתן רוצות לשוטט באתר ולהזמין את הקופסה עד הבית, בעלות של 100 שקלים, לחצו כאן.
לכניסה לעמוד הפייסבוק של ביוטיבוקס, לחצו כאן.
אשמח לשמוע את תגובתכן בנוגע לקופסה,
יום נעים ונשיקות,
נוי :)

- הקופסה התקבלה לסקירה -

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...