יום שישי, 22 ביולי 2016

Feels Like HOME

היי בנות!
אני יודעת שכמוני, להרבה בנות מאוד חשוב עניין הריח. הריח שיש על כל אחת מאיתנו גורם לנו להרגיש טוב ואף אחת לא רוצה להריח רע. אבל אם יש משהו נוסף שהריח שלו חשוב לנו הוא הבית, הכי כיף להיכנס לבית שיש בו ריח טוב. לבית כזה יש אווירה נעימה, נינוחה וביתית.
אישית, אחד הדברים האהובים עליי הוא להבעיר נר בחדר השינה, לקבל ריח מדהים ולשבת בלי לעשות כלום! אתן יכולות לצפות בטלוויזיה, לקרוא עיתון אהוב, העיקר שהכל נעשה בניחותא עם אווירה נעימה.
אז היום החלטתי להציג בפניכן כמה מוצרי בית אהובים שדואגים שלבית שלי יהיה ריח טוב תמיד.

ספרינג - מפיצי ריח

מפיצי הריח של ספרינג נמכרים בחנויות נבחרות והם מבחינתי פשוט מדרגה אחת מעל כל מפיצי הריח שניסיתי. לצערי כמו רוב מפיצי הריח המפלס שלהם יורד מהר ואתן תהנו מכל מפיץ פלוס מינוס חודשיים, כמובן תלוי בגודל שלו.
רק הציצו בתמונה מתחת למשפט זה ותראו כמה המפיצים יפהפיים, יש כאן מחשבה מעבר, צורת הבקבוק יפהפייה והתוספת למטה של הצדפים פשוט הופכת אותו למדהים בעיניי.

ספרינג מציעים מגוון מאוד גדול של צורות, אם זה כמו הצורה הראשונה שמתאימה יותר לחדר גדול או לסלון, ואולי הצורה השנייה (כאן למטה) שמתאימה לחדרון קטן או לשירותים. ללא ספק, גם הבקבוקים מזכוכית וגם אלו מפלסטיק מעוצבים יפה ותורמים להרגשה.
את מפיץ הריח הקטן שמתי בשירותים בבית והריח פשוט חזק ברמה שמעולם לא הכרתי. כל פעם שנכנסים לשירותים יש פשוט ריח טוב ונעים ואני לא צריכה לספר לכן איזה ריחות עלולים להיות בשירותים.

אני חייבת לומר שעד מפיצי הריח של ספרינג לא האמנתי בשום מפיץ, כן, הוא נחמד ברגע שפותחים אותו, הוא עושה ריח טוב. אבל הריח הטוב הזה נעלם אחרי שעתיים כלא היה, למרות שיש עוד המון חומר במיכל, ובסך הכל הוא די מאכזב. מהמפיצים האלו אני פשוט בשוק, לא הגיוני שאחרי כל כך הרבה זמן יש עדיין ריח חזק מאוד.
את מפיץ הריח הראשון אני פשוט אוהבת וגם כשייגמר אני מתכוונת למלא אותו במים ולהשאיר אותו ליופי, כי.. למה לא?
אז כמו שאמרתי את מפיצי הריח של ספרינג ניתן לרכוש בחנויות נבחרות (לבירור החנות הקרובה: 09-8999881) , לכל המוצרים יש גדלים שונים וריחות שונים, שלי בריח White Flower, ממליצה בחום!


ספרינג - מבשם בדים
טוב, יש לי וידוי קטן. בגלל בעיות במכונת הכביסה שלי אני לא יכולה להשתמש במרכך כביסה, אי לכך ובהתאם לזאת, הבגדים יוצאים עם ריח טוב של אבקת הכביסה, אבל הריח הזה לא מספיק חזק עבורי.
אני אוהבת את הבגדים שמשאירים שובל אחריהם ואני יותר מכך אוהבת להוציא בגד מהמכונה ופשוט להסניף את הריח הטוב שלו. אז מה שהייתי עושה עד היום היה כזה דבר - מכירות את מרכך הכביסה בספריי של סנו מקסימה? אני מכורה לזה בצבע תכלת. אני תולה כביסה ותמיד תמיד אחרי זה אני מוציאה את מרכך הכביסה ומתיזה אותו על כל הבגדים. באותה ההזדמנות אני מתיזה גם על הבגדים שבתוך הארונות ומעט על המצעים כדי שגם המיטה תריח טוב.
להפתעתי גיליתי את מבשם הבדים של ספרינג, שבתכלס עושה בדיוק אותו הדבר אבל הפעם מדובר במוצר שבאמת מיועד למה שאני עושה ולא שיניתי את תכליתו.
למבשם הבגדים, בניגוד למרכך הכביסה, יש ריח חזק ביותר, זה אומר שבפעם הראשונה התפרעתי איתו וכמעט נחנקתי. מספיקות בקושי שתי התזות כדי למלא את כל הבגדים בארון בריח טוב, משמע מבשם הבדים הזה הולך להישאר איתי לנצח.
גם מבשם הבגדים כמו כל המוצרים של ספרינג מגיע בהמון המון ריחות, שווה לבדוק.


ללין ול'אוקסיטן - בשמים לבית
אז גם בושם לבית הפך לאפשרות קיימת מבחינתי, העיקר שיהיה ריח טוב.
את המבשם של ללין קניתי לפני שנה וחצי בערך ואני מצטערת אבל הוא גרוע ביותר. אתן מתיזות, יש ריח נהדר לעשר שניות בדיוק והופ - נעלם! מי שנכנס לבית לא מריח שבישמתי אותו וגם בחללים קטנים כמו חדר םשוט לא מריחים כלום. אני לא אמורה לצפות להרבה כי בכל זאת מדובר בבושם שאין לו על מה להיתפס, זה לא כמו בושם רגיל שמתיזים על הגוף, אבל בחייאת, לא עד כדי כך... ממש אין שום ריח ולצערי זו אחת הקניות המיותרות שעשיתי בחיי.
לעומת זה של ללין, של ל'אוקסיטן פשוט נהדר והוא ההוכחה שבושם לבית כן יכול לעבוד. הבשמים של ל'אוקסיטן מגיעים בגודל של 100 מ"ל ובמחיר של  129 שקלים, ויש נכון לעכשיו ארבעה ריחות שונים. אני קיבלתי לסקירה את הריח הזה - "חורף ביער" שפשוט מתאר בצורה מושלמת את הניחוח המדהים הזה. כל מי שאוהבת ריח של חורף בהחלט תתחבר לריח ופשוט תהנה ממנו.
אני רגישה שלא צריך להתיז הרבה ממנו כדי למלא חלל בריח טוב, אך כמובן שמספר ההתזות תלוי בגודל החדר. בכל מקרה מבחינתי גם הפעם מדובר במבשם היחיד שהצליח לעבוד אצלי ובאמת להשאיר ריח נהדר.
לרכישה מאתר האינטרנט לחצו כאן.


אז עכשיו אחרי כל אלו נעבור לדבר שכולנו אוהבות - נרות!


איקאה 
הנרות של איקאה לא מדהימים, כן, הם עושים ריח טוב, הם יפים ואישית אני גם אוהבת את הצנצנות שבהן הם מגיעים אבל בלי לבלבל לכן את המוח - אין פה ריח חזק, אתן מדליקות ויותר נהנות מה"אש" מאשר מהריח כי הוא פשוט חלש. סך הכל ריחות נחמדים אבל חבל שאין פה יותר...


באת' אנד בודי וורקס
על הנרות של באת' אנד בודי וורקס שמעתי כל כך כל כך הרבה!! אין אפשרות להשיג אותם בארץ ואני חוששת להזמין מוצר כזה עם חברת שילוח מהסיבה הפשוטה - שלא יישברו בדרך אליי, לכן כשבדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון החליטו להכניס מוצרים של באת' אנד בודי וורקס - קפצתי על ההזדמנות, אבל הבעיה היא אחרת, הנרות היחידים שיש בדיוטי פרי הם נרות מוקטנים.
הביקורת שלי באה נטו על הנרות הקטנים ולא על הגדולים כי למיטב הבנתי יש הבדל גדול בין השניים, ואת הגדולים לא ניסיתי.
הנרות הקטנים הדהימו אותי בהתחלה. ההורים שלי חזרו מטיול בחו"ל והביאו איתם שקית קטנה ובה שני נרות. הריח יצא מהשקית, הוא היה חזק בטירוף ופשוט נעים, וכל פעם פתחתי את המכסה כדי להסניף וסגרתי. נהניתי מכל רגע.
אבל הבעיה הגדולה היא שהריח חזק כל עוד המיכל סגור ובתכלס כשהנר מובער לא יוצא ממנו כמעט ריח, כלומר ההבערה לא משחררת את הריח הטוב שלו ואחרי בערך חצי שנה של הבערה פשוט לא מריחים כמעט.
ברור שאם מתקרבים לנר מריחים אותו טוב, אבל בחדר קטן הוא פשוט לא מורגש. באופן אישי אני אוהבת להבעיר נר ולהשאיר אותו דלוק אפילו לשעתיים, אבל מה הכיף פה?
אני מודה שאני ממש מאוכזבת מהנרות שלהם אבל אני משאירה לי קצת תקווה, אולי הנרות הגדולים הרבה יותר טובים מהקטנים..


ספרינג
אני לא יודעת מה ספרינג שמים במוצרים שלהם אבל גם זה הפתיע אותי בענק.
הנרות של ספרינג, מעבר להיותם יפהפיים ואלגנטים, מריחים נפלא לשעות ארוכות.
לשם שינוי, הנה נר שמבעירים ואפשר להנות ממנו להמון זמן. הוא חזק מאוד אבל לא ברמה שתבחיל אתכן, אלא ברמה שתגרום לכן להפעיל קצת יותר את חוש הריח. בפעם הראשונה הבהרתי אותו למשך שעה רצופה ופשוט נהניתי מכל רגע. כל כמה דקות עבר ניחוח קטן באף שלי שהזכיר לי שהבערתי נר ופשוט גרם לי להרגיש מרוצה.
הנרות של ספרינג פשוט יוקרתיים והכוונה היא בכל תחום - המראה היפהפה והעדין, הריחות המדהימים (חייבות לנסות את רויאל מגנוליגה!) ופשוט ההרגשה שהם יעשו לכן, קצת נחת, המחירים, אגב, גם הם יוקרתיים ללא ספק אבל זו הפעם הראשונה שאני מרגישה שבאמת כדאי להשקיע בנר סכום כסף כדי לקבל מוצר טוב כמו שצריך.
גם הנרות הללו באים במספר גדלים ובמחירים שונים בהתאם, ממליצה להגיע ולהריח לאט לאט את כל הנרות עד שתמצאו מה טוב לטעמכן.
(אגב, יש פה עוד מישהי שמתכננת לאחסן בזכוכית היפהפייה הזו מברשות או משהו בסגנון?(ללין וסבון


לשני המוצרים הללו אני מתייחסת ביחד כי מבחינתי מדובר באותה האיכות בדיוק.
שני הנרות הללו די מושקעים - המראה נראה יפה מאוד, אין ספק שהושקעה בו מחשבה רבה, והריח באמת מעולה.
הנרות של ללין מגיעים בדיוק בכל ריחות החנות, ואילו של סבון מגיעים לצערי בממש מעט ריחות (אם אני לא טועה ארבעה ריחות).
שני המוצרים מספקים בהחלט את הכסף שהשקעתן אז אל תצפו ליותר מידי.
יש בהחלט ריח טוב כשפותחים את המוצר ומבעירים אותו לראשונה והם כן עושים אווירה טובה. אבל הריח לצערי פשוט לא חזק מידי וגם הוא נעלם אחרי שימוש או שניים.
יש לריח נטייה להיעלם כל עוד הנר "פתוח", כלומר כל עוד אין לו מכסה או לא שומרים אותו בקופסה אטומה, ו... מי שומר נרות בקופסה אטומה?
בקיצור ולעניין - הנרות האלו כן טובים אבל אל תצפו שהם ישנו לכן את כל הריח בבית או בחדר, זה כן נר שמומלץ כשאתן מארחות או סתם רוצות אווירה רומנטית, אבל בלי כל הריח החזק.

עד לכאן להיום,
אם יש כאן מישהי שניסתה את הנרות הגדולים של באת' אנד בודי וורקס - תכתבי לי מה דעתך והאם היא שונה מהדעה שלי על המוקטן, אני ממש רוצה לשמוע!
אם יש מוצרי אווירה נוספים שאתן אוהבות וכדאי לי להכיר - תכתבו לי בתגובות :)
עד הפוסט הבא אתן מוזמנות להישאר איתי גם בעמוד הפייסבוק של הבלוג וגם באינסטגרם!
שבת שלום
נוי :)

2 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...