יום שישי, 23 בספטמבר 2016

BeautyBox September || ביוטיבוקס ספטמבר


היי בננות!
הגענו לסקירה החודשית של קופסת ביוטיבוקס ואני חייבת להגיד שהפעם היא מפתיעה ומדהימה מתמיד, ביוטיבוקס התעלו על עצמם ללא ספק ואני חושבת שזו הקופסה הטובה ביותר שהם הוציאו מאז שאני סוקרת אותה..
שנתחיל?


SeeSee - פילינג גוף
מוצר ראשון בקופסה והוא בגודל מלא, פילינג גוף מים המלח, אני מתה על פילינג לגוף ועוד יותר אוהבת מוצרים המכילים בתוכם חומרים טבעיים וחומרים מים המלח. מוצר שפשוט כיף לקבל, גודל מעולה שיספיק להמון זמן. חיפשתי את המוצר הזה בכמה אתרים ומצאתי אותו לקנייה בכ-80 שקלים, מחיר לא זול בכלל לפילינג ובהחלט מספק לראות שלא הכניסו סתם משהו זול.

תפוח - תרחיץ פנים
אם יש מוצר שאני באמת אוהבת זה תרחיץ פנים. לרגע הייתי בטוחה שגם הפעם מדובר בתרחיץ לגוף ו... די, כמה עוד צריך? אז לא, הפעם מדובר בתרחיץ לפנים וגם הוא בגודל מלא. המוצרים של תפוח ידועים כמוצרים מעולים ככה שגם את המוצר הזה שמחתי ממש לקבל.


סבוקלם - קרם פנים
דוגמית קרם פנים של סבוקלם, מושלם לנסיעות, מושלם למי שרק רוצה להתנסות. אני זוכרת שבקופסה הראשונה או השנייה שקיבלתי הייתה דוגמית של קרם פנים יוקרתי והתבאסתי נורא כי מאוד אהבתי אותו, ועם זאת לא היה סיכוי שאקנה אותו. אז אני כן שמחה שהם חושבים הלאה והביאו מוצר שאפשר לקנות אח"כ ולא יכאב לי בלב.פיקס - סבון בצורת דונאט
המוצר הזה שבה את לבי, מי שמכיר אותי יודע כבר שאני לא יכולה להשתמש בסבונים מוצקים, אבל אפילו לשים את הדבר החמודי הזה בארון כדי שיפיץ ריח טוב יכול להיות נחמד. המוצר הזה אולי הגיע בגודל מלא אבל עולה רק עשרה שקלים, ובכל זאת אני מתלהבת ממנו כמו ילדה בת עשר.

גליס - מרכך שיער
המרכך הזה הוא המוצר היחיד שלא "עשה לי את זה", כי אין בו משהו מאוד מיוחד, אבל מרכך זה תמיד דבר הכרחי ולא אכפת לי לנסות משהו חדש, אי אפשר לדעת... אולי בסוף אני עוד ממש אוהב אותו. זלינסקי ורוזן - בושם ברקיחה אישית
הנה שעת הווידוי היומית, הייתי בטוחה שאני הולכת לשנוא את הבושם הזה ושכמו בושם שהרחתי בעבר יהיה לו ריח יוני-סקס שקצת כבד לי ובעיקר יריח כמו שילוב של פרחים או משהו הזוי כזה או אחר. אבל, טעיתי בענק, הבושם הזה מושלם בקטע אחר. אני לא יודעת איזה בושם הוא מזכיר לי אבל הוא מתקתק במידה, חמצמץ במידה ופשוט גורם לי להסניף בלי סוף את היד שלי, החברה אגב, טוענת שמדובר בשילוב של תפוז ויסמין אבל בתור אחת ששונאת את שני הריחות האלו ומתה על הבושם הזה.. אני מכחישה ;)
הבושם עולה באתר שלהם 110 שקלים ככה שמדובר במוצר לא זול במידה ואתן רוצות לרכוש אותו לבדכן.


ספוגית ביוטיבלנדר!
 יש צורך בכלל להציג את הספוגית הזאת??
מי לא מכירה את הביוטיבלנדר ומי לא יודעת כמה היא שווה? המוצר הזה הוא בהחלט גולת הכותרת של הקופסה כולה! הספוגית הרכה והנעימה שווה כמעט כשווי הקופסה וללא ספק גורמת לצרכן להרגיש שהוא שילם והשקיע את מיטב כספו במוצר מעולה. בכל הרצינות, אם אתןמ חפשות לקנות את הביוטיבלנדר אתן תמצאנה בארץ במחירים של 70-80 שקלים במקרה הטוב ורק מי שמחפשת את החמודית הזאת בלי סוף יודעת שהיא ממש שווה! אז לסיום סיומת, הקופסה הפעם הייתה שווה בקטע אחר. עם שישה מוצרים בגודל מלא, דוגמית אחת מתוקה וביוטיבלנדר אחת מושלמת המחיר והשווי של הקופסה מתעלה מעל ומעבר ל-100 שקלים ואני באמת חושבת בפעם הראשונה שיש תמורה למחיר, ללא ספק הייתי מוכנה ושמחה לשלם כמו שצריך על הקופסה הזאת.
מקווה מאוד שבביוטיבוקס ימשיכו בדרך הזאת כי רק כך הצרכנית יכולה להרגיש שהיא באמת משלמת ומקבלת תמורה נאה עבור התשלום.


אם אתן חדשות ואתן לא מכירות את ביוטיבוקס, אני מזמינה אתכן לקרוא את הפוסט הראשון שלי בנושא.
אם אתן רוצות לשוטט באתר ולהזמין את הקופסה עד הבית, בעלות של 100 שקלים, לחצו כאן.
לכניסה לעמוד הפייסבוק של ביוטיבוקס, לחצו כאן.
אשמח לשמוע את תגובתכן בנוגע לקופסה, מוזמנות לעקוב אחריי גם ב בעמוד הפייסבוק של הבלוג וכמובן גם באינסטגרם,
יום נעים ונשיקות,
נוי :)

- הקופסה התקבלה לסקירה -

2 comments:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...