יום שישי, 9 בספטמבר 2016

מברשות חיקוי של זואיבה מאיביי || Zoeva vs. Ebay


היי חברות!
מה נשמע? :)
אני בטוחה שלא מעט מכן שמענו על המברשות האלו באיביי שמחקות את המברשות של זואיבה, הן נראות כמוהן (אבל לא באמת), מרגישות כמוהן ובעיקר... זולות הרבה מהן.
הרבה תהו אם באמת יש מה להשוות והאם הן מנסות לחקות את המברשות של זואיבה גם בנראות אך גם במטרה לשמה כל מברשת משמשת, לכן החלטתי להזמין את הסט ולעשות לכן השוואה קצרצרה.

אז נתחיל מהנראות:
המברשות של זואיבה בעלות ידית בצבע בז' ואילו הידית מאיביי יותר ורדרדה, החבק בשתי המברשות כמעט זהה - גוון זהוב ורוד יפהפה. ללא ספק הידית של זואיבה מרגישה הרבה יותר איכותית, שתי הידיות עשויות עץ אך המברשת מאיביי מרגישה יותר "פושטית" ולא מאוד חזקה.
בחלק מהמברשת הרגשתי שהחבק לא תופס היטב את השערות ונראה לי שיש סיכוי גדול שבעוד כמה שימושים אותן מברשות ילכו לפח, אבל מה זה בשביל מחיר כזה הזוי?
 על הידית של זואיבה תוכלו למצוא חריטה של שם המותג וכמובן גם את שם המברשת ומספרה. מכיוון שהמברשות באיביי לא באמת מנסות לחקות את זואיבה אלא רק את הצבע היפה של המברשות, אין שום כיתוב על ידית המברשת.

הסט מאיביי מכיל שתים-עשר מברשות שאני חייבת להודות שהן לא רעות בכלל, אפילו אגזים ואומר טובות מאוד.
השערות של כל המברשות, ללא יוצא מן הכלל, פשוט רכות ונעימות, לא שורטות, מטשטשות את הצלליות בקלי קלות והיריעה קצרה מלהכיל את כל המחמאות שיש לי בראש.
מבחינתי, אגב, בלי שום קשר לחיקוי מוצלח או לא מוצלח, המברשות האלו יכולות להיות מעולות בפני עצמן והן יהיו מעולות לבנות שלא רוצות להשקיע הונים בתחילת דרכן ורק רוצות להתנסות ולגדול אט אט.

מבחינת החיקוי עצמו, קיימות ארבע מברשות שיחסית מזכירות את המברשות של זואיבה. המברשת הזו להנחת צללית ממש מזכירה את מברשת מספר 222 של זואיבה, השערות מאוד נעימות בשתי המברשות, שתיהן תופסות חומר בצורה נהדרת וקל מאוד להניח איתן צללית על העפעף, לדעתי רק המברשת הזו לבדה שווה את המחיר של כל הסט ואם אתן מחפשות מברשת טובה להנחת צללית במחיר מצחיק - לכו על זה!
(ימין - זואיבה, שמאל - איביי)
מברשת נוספת שיחסית מזכירה את המברשת של זואיבה היא המברשת הזו, והיא קרובה מאוד בצורתה ל-227, כמו שאתן יכולות לראות, מפריע לי שהחבק של המברשת לא "סוגר" את השערות של המברשת בחלקן התחתון, ככה יוצא שכל המברשת מאוד פלאפית וגדולה ומעט מתפזרת. מבחינתי המברשת בכל זאת טובה לטשטוש צלליות אך כמובן שהיא לא זהה לה. במבחן התוצאה - זואיבה מנצחת ללא ספק.

(ימין - איביי, שמאל - זואיבה)


מברשת נוספת שרציתי להציג לכן היא מברשת העיפרון, אם אי פעם חשבתי שהעיפרון של זואיבה (מספר 230) הוא העיפרון הקטן בעולם, נוכחתי לגלות שאיביי יצרו חיקוי קטן אפילו יותר. מברשת העיפרון של איביי היא המברשת הראשונה שלא אהבתי מכל הסט (ויש כמה כאלו, תראו בהמשך), היא היחידה שמעט עוקצת, וכשאני אומרת מעט אני באמת מתכוונת לכך, כי כל השערות מאוד רכות ונעימות, אך לא בצורה הזו. אם אתן מוכנות לסבול בשקט אתן תאהבו את המברשת הזו כי קל לטשטש איתה את קו המים או לטשטש בעזרתה צללית בחלק התחתון של העין, אבל האמת... למה בכלל לסבול? אני מעדיפה את זואיבה.
(ימין - איביי, שמאל - זואיבה)

המברשת האחרונה שאיך שהוא עדיין קרובה למברשת של זואיבה היא המברשת הזאת, שמתאימה מאוד להנחה של קונסילר מתחת לעיניים ועל מקומות גבוהים בפנים, אבל אני מודה שלא אהבתי אותה כלל לשימוש הזה.
אישית אני אוהבת מברשות יותר דחוסות לשימוש שכזה והמברשת מאיביי ממש מתפזרת. היא יכולה להיות טובה לדעתי להנחה של שימר על עצם הלחי (כן, היא מעט קטנה אבל הנה לה שימוש הגון).
 (ימין - איביי, שמאל - זואיבה)

טוב אז מעבר לארבע המברשות הללו תוכלו למצוא בסט עוד מברשות:
שלוש מברשות נוספות להנחה של צלליות. בדר"כ כשהמברשת מחולקת לשני צבעים זה אומר שגם השערות באורכים שונים - הלבן הוא אורך אחד ואילו השחור הוא אורך שני, המברשת הימנית באמת פועלת על פי החוק הזה, אך המברשת האמצעית ממש לא. המברשת האמצעית פשוט צבועה בצבע שכזה אך היא לא מרימה שום חומר, וכמוהה גם המברשת השמאלית, לא אהבתי, הן אולי נעימות אך לא משמשות שום מטרה בשבילי.


בסט תוכלו למצוא עוד שלוש מברשות לטשטוש בגדלים שונים, את שלושתן אהבתי מאוד! המברשת השמאלית מעולה לטשטוש מדויק מאוד בקפל העין והמברשת הימנית תתאים לטשטוש יותר מאסיבי ולפינישים אחרונים.
 ולסיום סיומת עוד שתי מברשות אחרונות: שתיהן מתאימות לשרטוט של איליינר, המברשת הימנית מרגישה ממש ממש פשוטה וסתמית אבל המברשת השמאלית הפתיעה אותי לטובה. תתאים לדעתי גם לאיליינר וגם להנחת צללית או ג'ל בגבה.

אז בשורה התחתונה: המברשות של איביי ממש לא מחקות את המברשות של זואיבה, הקשר היחידי בין שני הסטים הוא הצבע (שגם הוא, כמו שהבנתן.. לא באמת זהה), המברשות מאיביי מעולות, נעימות וכיפיות ובהחלט שוות את הכסף. גם אם כל הסט לא כזה טוב לכל השימושים, בכל זאת תזכו לפחות בשמונה\תשע מברשות לא רעות בכלל.

את הסט שלי מאיביי רכשתי במחיר מצחיק של 15 שקל לכל הסט, לרכישה לחצו כאן.
אז זהו להיום, אתן מוזמנות להמשיך ולהתעדכן איתי בעמוד הפייסבוק של הבלוג וכמובן גם באינסטגרם.

שבת שלום,
נוי 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...