יום שישי, 11 בנובמבר 2016

ספוגיות או לא להיות

היי חברות!
באיחור רב החלטתי לבדוק בביתי הקט האם הספוגית של ביוטיקר מצליחה להשתוות לספוגית הכי טובה בעולם, הלא היא הביוטי-בלנדר.
נכנסתי אינספור פעמים לסניף ביוטיקר שליד ביתי וחיפשתי בלי סוף את הספוגית הזאת. החמודה הזו, שנחטפת כמו לחמניות חמות, הצליחה לחמוק ממני פעם אחר פעם. וסוף-סוף, אחרי כל כך הרבה ניסיונות השגתי אותה!
אז החלטתי לכתוב לכן סקירה קצרה שתספר מה דעתי על הספוגית, ובנוסף הוספתי גם חוות דעת על הספוגיות הקטנות של ריל טכניקס שיצאו לא מזמן (הסגולה בתמונה).

טוב אז.. נתחיל?
הספוגית של ביוטיקר נמכרת בכל הסניפים וגם באתר האינטרנט והמחיר שלה, כיאה למחיר ביוטיקר, זול להפליא - עשרה שקלים בלבד.
החומר עצמו מאוד גמיש אך לא גמיש מספיק כמו הביוטי-בלנדר. הביוטי-בלנדר הרבה יותר "קפיצית" ורכה ואילו כאן מדובר בספוגית יחסית קשה אך בכל זאת נעימה יחסית. הספוגית של ביוטיקר, אגב, נטולת לטקס, אז אולי זו הסיבה שהיא קצת פחות רכה.
בכל מקרה שתי הספוגיות נראות די דומות, הביוטי-בלנדר מעט יותר ארוכה והביוטיקר דווקא יותר שמנמנה ומתרחבת לצדדים. אבל בואו נדבר על מה שבאמת חשוב - איך העבודה שלהן?
אז התחלתי בהרטבה של שתי הספוגיות תחת זרם מים, ככה עד ששתיהן "תפחו" מספיק, ישבתי מול המראה המוארת שלי בחדר והתחלתי לעבוד. בצד אחד של הפנים הביוטי-בלנדר ובצד השני הביוטיקר. מה שחשוב כשמשתמשים בספוגית הוא להחדיר את החומר היטב פנימה ולא רק לטפוח קלות על הפנים. הביוטי-בלנדר כמובן עשתה עבודה נהדרת, באזורים מעט יבשים בפנים שלי היא גרמה למייקאפ להיראות קצת קייקי, אבל אין ספק שזו גם אשמתי שלא מרחתי קרם לחות לפני.
בצד של ביוטיקר הופתעתי לא מעט, החדרתי את המייקאפ באותו האופן בדיוק והמייקאפ נראה פשוט מושלם על העור. אפילו בחלק היבש בפנים לא הרגשתי שהמייקאפ יושב בצורה אבקתית ולא מחמיא, בקיצור.. ממש הופתעתי.
מבחינתי עד לקטע זה שתי הספוגיות היו באותה הרמה מבחינתי, עושות עבודה יפה ואני מודה שעם הנחה נכונה קשה לראות את ההבדל בין שתיהן.
כבר דמיינתי איך אני הולכת לכתוב לכן שמצאתי תחליף בזול (עשירית מהמחיר!) אבל אז קרה משהו ששבר את לבי מעט.
לקחתי אותן לשטיפה כמו אחרי כל שימוש, את הביוטי-בלנדר רחצתי כבר עשרות פעמים ומלבד כמה כתמי מייקאפ עקשניים היא מתפקדת ונראית כחדשה. לעומתה, הביוטיקר פשוט נקרעה לי ברחיצה הראשונה, ממש מאכזב. ועוד איפה היא נקרעה לי? בחלק התחתון, ב"טוסיק" שלה.
אז כן, מדובר במחיר מצחיק של עשרה שקלים, לעומת הביוטי-בלנדר שעולה 100 שקלים בארץ, אבל גם בעשרה שקלים אני לא מצפה לשימוש חד פעמי ולצערי במקרה הזה אני נוטה לכיוון הביוטי-בלנדר.
מודה שהחלק הפרסי בי ממש מבואס כי מי רוצה להוציא 100 שקל כל פעם מחדש על ספוגית? (אגב, מבטיחה לכן שהייתי סופר עדינה איתה ברחיצה ולכן אני ממש בשוק שהיא הצליחה להיקרע לי)

אם אתן רוצות לנסות את הביוטיקר בעצמכן אתן יכולות להזמין אותה מכאן. 
לקנייה של ספוגית הביוטי-בלנדר בעלות של 20$ לחצו כאן.

ונעבור לריל טכניקס...

 אז ריל טכניקס המשיכו בדרכי הביוטי-בלנדר והוציאו ספוגית קטנה שמתאימה להנחה ולטשטוש קונסילר מתחת לעיניים, ובעיקר לאזורים קטנים בפנים שלא תמיד נוח להגיע אליהם בעזרת ספוגית גדולה.
היו לי המון ציפיות מהספוגית הזאת וכבר חיכיתי לנסות אותה, והנה גם כאן התאכזבתי ממש.
אני מאוד אוהבת את הספוגית הגדולה של ריל טכניקס והנחתי שספוגית קטנה מאותו החומר בדיוק לא תוכל לאכזב אותי. גם כאן מדובר בספוגית סופר רכה ונעימה, החומר ממנו הספוגית מיוצרת לא סופח הרבה מייקאפ (או קונסילר, במקרה הזה) פנימה, אבל איך דבר כל כך טוב בגודל מקורי יכול להיות כל כך מזעזע בגודל קטן?
אז תנו לי לספר לכן, הרכות של הספוגית מוסיפה ליעילות שלה כשמדובר בספוגית גדולה, אך כשמדובר בספוגית כל כך קטנה אין לכן אחיזה בשום דבר והספוגית כמעט ונעלמת עם הלחיצות על עור הפנים, היא פשוט בורחת מהיד והטשטוש הופך לפעולה מסובכת ולא נעימה במקום למשהו שכל כך קל לעשות.
לסיום סיומת, לא מספיק שזה יצא לא מוצלח, הסתכלתי על הספוגית בסוף השימוש ואני פשוט רואה את כל הקונסילר מונח עליה במקום על עור הפנים שלי, בקיצור... היא רק לוקחת את החומר אליה ולא עושה שום דבר.
אם תרצו לנסות אותה בעצמכן אתן יכולות לרכוש שתיים כאן. 

אז ספוגיות או לא להיות? במקרה הזה בהחלט לא להיות.

שבת שלום יקרות,
נוי

2 comments:

 1. פוסט מעולה! גם אצלי הולך להיות אחד כזה בדרך..
  אני אוהבת מאוד את הספוגית של ביוטיקר, אך אין ספק שהביוטיבלנד המקורית שווה את הכסף! מרוצה מאוד!
  שבת שלום אהובה♥

  השבמחק
  תשובות
  1. מסכימה לגמרי, שבת שלום יקירה :)

   מחק

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...