יום חמישי, 3 באוגוסט 2017

ביודרמה - באזז אחד גדול

היי חברות!
כבר שנים שאני מכורה למים המיסלריים של גרנייה, וכל מי ששומע רק אומר לי "ועדיין לא ניסית את הביודרמה? היא הרבה יותר טובה!", ואז באחד הצוהריים פתאום גיליתי על מבצע שווה ב-Echemist, והחלטתי שפעם אחת אני חייבת להזמין ביודרמה כדי להבין על מה כל המהומה.

הגיעו אליי שני בקבוקונים קטנים המכילים מים הדומים בדיוק לאלו של גרנייה. והאמת שבפעם הראשונה שהשתמשתי בהם בחרתי לערוך להם קרב מול הגרנייה. 
לקחתי 2 חתיכות של צמר גפן, כל אחת מהן הרטבתי במוצר אחר והנחתי על העיניים כדי לחכות שזה ימיס את האיפור. כשהורדתי את צמר הגפן גיליתי שהעיניים נראות פחות או יותר אותו הדבר. בקיצור, לא נרשמה התלהבות.

אבל החלטתי לעשות את עבודתי נאמנה והמשכתי להשתמש במוצר שוב ושוב ושוב עד שנשאר לי בערך רבע מהחומר. מה אני אגיד לכן? אני לא מבינה על מה מדובר. 
זו אותה הגברת בשינוי אדרת, באמת. אותו המוצר פשוט בבקבוקון אחר. אדרבא, באחד הימים הרגשתי שהביודרמה פשוט שורף לי בעיניים וחזרתי ישר לגרנייה האהוב שלי. 

בשיא הכנות, המוצר הזה לגמרי אובר-רייטד. כן, הוא טוב, אבל בשביל זה לחכות למשלוח? ועוד עם דואר ישראל הארור... ברצינות? יש לכן את אותו המוצר בסופר פארם בעלות ממוצעת של 30 שקלים, בלי לחכות לשום הזמנה, בלי לעמוד בתור לדואר, בלי לשבור את הראש. 

אני מתנצלת, ויש הרבה שיחלקו עליי, אבל זו דעתי, הביודרמה טובה אבל אני נשארת עם הגרנייה שלי. 
ורק כדי שתבינו, בלי המבצעים הבקבוק הזה של ביודרמה (500 מ"ל) עולה 15.5 לישט! כמעט 72 שקל! ועוד לא דיברנו על המשלוח, אז למה? אני יכולה לקנות שני גרנייה במחיר הזה.

זהו להיום,
פוסט קצרצר שיגרום לכן להפסיק לבזבז כספים מיותרים על מוצרים שיש להם תחליף מעולה ממש ליד הבית.
מעניין אותי אם יש כאן עוד מישהי שחושבת כמוני או שכולכן משוגעות על הביודרמה.. ספרו לי :)
עקבו אחריי גם בעמוד הפייסבוק של הבלוג וגם בעמוד האינסטגרם.

נשיקות,
נוי

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...